Уточняйте цену у оператора!

Верстати ЕВОЛЮЦІОНЕР™ для листового металу та листозгини у Львові

Верстати ЕВОЛЮЦІОНЕР™ для листового металу та листозгини у Львові

Компанія «Еволюціонер» надає верстати для металу різних спрямувань в асортименті, які виготовляє на своєму виробничому підприємстві і реалізує за ціною виробника, без торгових націнок. «Еволюціонер» об'єднав групу інженерів і кваліфікованих фахівців робітничих спеціальностей: токарів, фрезерувальників, слюсарів, зварювальників. Ми - досвідчені машинобудівники і верстатобудівники, які з усією відповідальністю підходять до виробництва інструментів, обладнання, верстатів для металу.

Підприємство ТОВ «Еволюціонер» здійснює виготовлення і збут різноманітного обладнання для металу і металообробки в Львові і в Україні. Ми пропонуємо виготовлені нашими фахівцями актуальні, випробувані і визнані експертами машини для у Львові та Україні:

 • Листозгини ручні у Львові та Україні
 • Сегментні лістогиби у Львові та Україні
 • Вальці листозгинальні у Львові та Україні
 • Верстати для різання металу у Львові та Україні
 • Профілюючі верстати для металу у Львові та Україні
 • Прокатні верстати для металу у Львові та Україні
 • Ножиці у Львові та Україні
 • Інструменти для роботи з металом у Львові та Україні

Купити обладнання для металу у Львові та Україні, виготовлене ТОВ "Еволюціонер", пропонується за значно меншими цінами, ніж у подібних верстатів для металу від опонентів. Все пояснюється тим, що ТОВ "Еволюціонер" безпосередній товаровиробник, у якого можна купити верстати по металу в Києві і в Україні за ціною від виробника без зайвих вартісних дилерських накруток. 

Підприємство ТОВ «Еволюціонер» має багаторічний досвід у виробництві і постачаннях устаткування для роботи з тонким листовим металом по території всієї України.

 

Купити верстати в Києві у виробника ЕВОЛЮЦІОНЕР™

 

Придбати листозгинний верстат у Львові

ручний листогиб Львів
 

Листозгин ручний РГ Дніпро нашого виробництва відрізняється від аналогів польського і китайського виробництва наявністю змінної верхньої згинальної частини. Вона кріпиться за допомогою болтів до верхньої балки листозгина та дає можливість замінити її на сегментну губку для виготовлення касет і коробів або оснащення для виготовлення профнастилу методом гнуття.

Подробніше

Купити сегментний листогиб у Львові

сегментний листогиб Львів
 

Сегментний листозгин нашого виробництва може бути виготовлений як з тільки верхньою сегментною губкою (сегментний верстат РГ), так і з верхньої та нижньої сегментними губками (сегментний листозгин ЛС). Залежно від потреб замовника сегменти листозгина можна збільшити та загартувати. Також можлива установка відрізного роликового ножа на листозгинальний верстат.

Подробніше

Придбати гільйотину для металу у Львові

гільйотина для металу Львів
 

Ручна гільйотина НГ нашого виробництва дозволяє різати метал на смуги і листи заданого розміру. Гільйотина обладнана спеціальними упорами, які дають можливість встановлювати і фіксувати необхідний для нарізання розмір листового металу. Максимально можлива товщина для різу на гільйотинних ножицях нашого виробництва-1мм.

Подробніше

Купити вальцювальний верстат у Львові

Вальці верстат Львів
 

Вальці трьох валкові виготовляються нашим виробництвом вже протягом більше 20 років. Ми освоїли конструкцію як симетричних так і асиметричних вальців, що дозволяють вальцювати метал в труби та обода з мінімально можливої «мертвою зоною».

Подробніше

 

 

Придбати верстат для гофроколена у Львові

верстат для виготовлення коліна Львів
 

Верстат для виготовлення гофроколіна електричний дає можливість нашим замовникам отримувати коліно з труби, попередньо прогофрував його. Ми пропонуємо електричне високопродуктивне обладнання для цих цілей- гофрування труб з листового металу.

Подробніше

Купити верстат для покрівлі у Львові

Верстат для покрівлі Львів
 

Фальцепрокатний верстат для покрівлі виробництва ТОВ «Еволюціонер» є одним з найбільш затребуваних верстатів нашого підприємства. З його допомогою виготовляються покрівельні картини, які згодом монтуються на покрівлі будинків майже у всіх містах України. Ми пропонуємо простий в регулюванні фальцепрокатний покрівельний верстат Ф3 і мобільний фальцепрокатний верстат ФМ. Так само можливе придбання додаткових аксесуарів і комплектуючих на дане фальцепрокатне обладнання.

Подробніше

Придбати фальцеосадочний верстат у Львові

фальцеосадочний верстат Львів
 

Фальцеосаджувальний верстат для вентиляції нашого виробництва може бути виготовлений як в ручному варіанті ФО, так і в електричному варіанті ФОЄ. Можливо виготовлення фальцеосаджувального верстату з нерухомим роликом або з рухомою кареткою. Фальцеосаджувальний верстат нашого виробництва можна використовувати як для закриття замків звичайних труб з тонкого листового металу, так і для вентиляційних труб підвищеної товщини до 1.2мм.

Подробніше

Придбати верстат для вентиляції у Львові

верстат для вентиляції Львів
 

Фальцепрокатний верстат для вентиляції ФЦ нашого виробництва використовується для прокатки різноманітних вентиляційних замків: Пітсбургський фальц, лежачий фальц, одинарний стоячий фальц, рейка, устаткування для радісних картин. Так само можливо виготовити Фальцепрокатний вентиляційний верстат для прокатки тільки американки з одного боку і лежачого фальца з іншого.

Подробніше

 

 

Купити верстат для розпуску металу у Львові

станок для розпуску металу Львів
 

Верстат поздовжнього різання металу (штріпсоріз) виготовляється для розпуску листів або листового металу на смуги необхідної довжини і ширини. Верстат поздовжнього різання, в залежності від технічного завдання замовника, може бути оснащений ножами для різання металу від 2 до 20 смуг. Штріпсоріз так само може бути обладнаний роликовим ножем для поперечного різання металу.

Подробніше

Придбати зіговочний верстат у Львові

зіговочна машинка Львів
 

Зіг машина електрична нашого виробництва призначена для обробки країв труб, які згодом з'єднуються в одну водостічну або вентиляційну систему. Зіг машина може бути електричною з однією швидкістю роботи або електричною з регулюванням швидкості роботи, що більш переважно при виконанні різноманітних зіговочних операціях.

Подробніше

Купити ручний вирубний прес у Львові

ручний вирубний прес Львів
 

Вирубний прес від виробника ТОВ «Еволюціонер» може бути виготовлений в своєму стандартному варіанті для вирубки прямих кутів у заготовках, які надалі гнуться з чотирьох сторін в короба або касети або для вирубки складних кутів, складних кутів з отворами, отворів, пів отворів та інших виробів згідно вимог наших замовників.

Подробніше

Придбати размотчик металу у Львові

Розмотувач металу Львів
 

Розмотувачі рулонного металу, які ми виробляємо, можуть використовуватися для роботи з рулонами металу до 500 кг, до 5 тон і до 10 тон. Розмотувачі можуть бути як переносними підлоговими, так і стаціонарними зі з’ємною шпулею. На стаціонарних розмотувачах передбачено регулювання внутрішнього діаметру шпулі.

Подробніше

 

 

ЕВОЛЮЦІОНЕР™ ОКРІМ СТАНДАРТНОЇ Продуція
ВИГОТОВЛЯЄ ОБЛАДНАННЯ ПІД ВИМОГИ ЗАМОВНИКа

 

Колектив ТОВ "Еволюціонер" включає в себе різного роду досвідчених фахівців, які професійно по приватної домовленості виготовлять необхідну модель обладнання. У колективі ТОВ "Еволюціонепр" працюють:

 • інженери
 • слюсаря-інструментальники
 • токарі
 • фрезерувальники
 • шліфувальники
 • зварювальники

Завдяки вмілим фахівцям по роботі з металом, що працюють в колективі ТОВ "Еволюціонер", випускається надійне, кондиційне металообробне обладнання.

Купити металеві запчастини у Львові та Україні для свого підприємництва не завжди буває вигідно. Особливо, коли деталі потрібні регулярно або великими партіями. Багатьом приватним підприємцям, які працюють з металом, набагато економічніше купити верстат для роботи з металом в Києві і в Україні і персонально виробляти необхідні елементи, ніж постійно звертатися до іншої компанії для виготовлення цих же деталей на замовлення.

Ціни на верстати для металу у Львові та Україні від виробника "Еволюціонер" конкурентні і звертають на себе увагу безлічі підприємців з різних країн.

На сайті "Еволюціонер" є можливість більш детально познайомитися з металообробним обладнанням приватного виготовлення:

 • ознайомитися з технічними і експлуатаційними даними металопродукції, що випускається
 • дізнатися необхідну, додаткову інформацію щодо верстатів для роботи з металом в сприятливому способі: e-mail, телефон компанії.
 • вибрати, обговорити, замовити та купити верстат для металу в Києві, в Україні з доставкою.

ТОВ "еволюціонер" має чималий досвід виробництва обладнання для роботи з металом і співробітництва у Львові, в Україні та інших європейських країнах. Верстати для роботи з листовим металом, виготовлені ТОВ "Еволюціонер" стануть надійною підмогою для індивідуальної потреби і Ваших комерційних цілей!